Інтерпол не закрив справу Мазура, вона "у підвішеному стані", – посол у Польщі


Посол України в Польщі Андрій Дещиця розповів, що підставою для повернення Ігоря Мазура в Україну став його статус в загальній системі Інтерполу, який був заблокований до подальшого з’ясування ситуації

У коментарі Укрінформу Дещиця заявив, що справа Мазура знаходиться в "підвішеному стані". Об этом сообщает planetanovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами посла, Україна "відповіла так само гібридно, як це зробила Росія", подаючи Мазура в розшук по лінії Інтерполу.

Дещиця повідомив, що українська сторона переконує польських колег в тому, що справа, у якій переслідують Мазура, надумана.

Окружна прокуратура Любліна продовжить вивчати цю справу. Польська прокуратура вимагає документи щодо Мазура від Росії, а українська прокуратура в свою чергу надала їм інформацію, яку українське представництво Інтерполу передало в генеральний секретаріат цієї організації.

Дещиця зазначив, що виїзд Мазура в Україні не означає закриття справи. Це остаточно вирішуватиме прокурор, який веде цю справу в Окружний прокуратурі Любліна.

  • Нагадаємо, 9 листопада у Польщі за запитом Росії затримано заступника голови УНА-УНСО, співробітника секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ігоря Мазура.
  • 13 листопада Ігор Мазур повернувся до України.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/14/interpol_ne_zakryv_spravu_mazura_vona_quotu_pidvishenomu_staniquot_posol_u_polschi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя