Скрепно-духовне: В аеропорту російського Саратова розважали пасажирів з великих екранів відео для дорослих

Служби аеропорту не помічали порнозлам, поки на відео не почали скаржитися пасажири.

Об этом сообщает tp0652.in.ua со ссылкой на СМИ.

Російська поліція шукає хакерів, які транслювали відео для дорослих на настінних екранах в аеропорту «Гагарін» в Саратові. Як повідомляє телеграм-канал Baza, порноролик крутився на плазмах майже по всьому аеропорті 10 хвилин, передають Патріоти України.

Саратовські оперативники з’ясували, що хакери примудрилися зламати мережу, сидячи в туалеті.

Як виявилося, в чоловічому відділі встановлений спеціальний планшет, за допомогою якого звичайні пасажири можуть звертатися до керівництва аеропорту. Хакери просто зламали пристрій, зайшли в «Яндекс» і нагуглили порнофільми. Після цього хулігани підключилися через Wi-Fi до інших плазм і запустили трансляцію цього ролика по всьому аеропорту.

Поліція вже має інформацію про 11 чоловіків, які побували в чоловічому туалеті. Вісьмох з них знайшли, Вони заявили, що нічого не чули про цю витівку. Особи трьох поки встановити не вдалося. Один з них, найімовірніше, причетний до запуску порно в «Гагаріна».

За даними ресурсу, служби аеропорту не помічали порнозлом, поки на відео не почали скаржитися пасажири.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/skrepno-dukhovne-v-aeroportu-rosiiskoho-saratova-rozvazhaly-pasazhyriv-z-velykykh-ekraniv-video-dlia-doroslykh-298210.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя