Деякі вулиці Шевченківського району Львова залишились без гарячої води

Як повідомили Гал-інфо у диспетчерській службі ЛМКП ʺЛьвівтеплоенергоʺ, 15 серпня, газові служби будуть проводити профілактичні роботи на ГРС ʺВинникиʺ.

У зв’язку з цими роботами буде призупинено газопостачання ТЦ ʺПівнічнаʺ, яка забезпечує подачу гарячої води на весь Шевченківський район. Об этом сообщает salon-gala.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺЧерез проведення профілактичних робіт на ГРС ʺВинникиʺ, 15 серпня з 08.00 до 17.00 год, буде припинено газопостачання ТП ʺПівнічнаʺ. Це приведе до припинення подачі гарячої води споживачам Шевченківського району м. Львова — це 253 будинки. Зокрема це мешканці пр. Чорновола, вул. Варшавська, вул. Липинського, вул. Мазепи, вул. Інструментальна, вул. Миколайчука, вул. Щурата, вул. Хвильового та прилеглі до них вулиці.


Повноцінне гаряче водопостачання буде відновлено з 00.00 год. 16 серпня 2019″, — повідомили диспетчера ЛМКП ʺЛьвівтеплоенергоʺ.


Нагадаємо, нещодавно Держводагентство оприлюднило рейтинг найбільших забруднювачів води в Україні.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/deyaki_vulytsi_shevchenkivskogo_rayonu_lvova_zalyshylys_bez_garyachoi_vody_323664.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя