Родичі дали згоду на смерть пацієнта. Коли він помер, виявилося, що це не його родичі

news-image: Родичі дали згоду на смерть пацієнта. Коли він помер, виявилося, що це не його родичі
Американська лікарня припинила підтримувати життя одного з пацієнтів після того, як люди, яких вважали його родичами, дали на це згоду.

Згодом з’ясувалося, що вони не були близькими померлого. Як таке могло статися?Чоловіка, про якого йде мова, привезли в лікарню Mercy Hospital у Чикаго в квітні цього року — після того, як його знайшли під автомобілем непритомним. На ньому не було одягу, обличчя було сильно понівечене, пише BBC. Об этом сообщает ukrgorod.in.ua со ссылкой на СМИ.

Поліція Чикаго ідентифікувала його як Альфонсо Беннетта, і вже у травні лікарі зв’язалися з родичами пацієнта.Він помер після того, як вони дали згоду на те, аби його відключили від систем підтримки життя.

Вже після смерті чоловіка, після тривалого від’їзду до міста повернувся справжній Альфонсо Беннетт: так з’ясувалося, що померлий пацієнт — це не він.

Поліція взяла відбитки пальців померлого і виявила, що насправді це 69-річний Еліша Бріттмен. Правоохоронці тоді змогли вийти на контакт з його родичами.

Тепер обидві родини планують судитися з керівництвом лікарні і владою Чикаго.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/rodychi-daly-zgodu-na-smert-pacienta-koly-vin-pomer-vyyavylosya-scho-ce-ne-yogo-rodychi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя